Esame kepimo lauke entuziastai, žinantys gero skonio vertę. Norime, kad kuo daugiau žmonių atrastų šį malonumą ir mėgautųsi nepakartojamais skoniais tiesiog savo kieme. Mus žavi maisto gaminimo paprastumas lauko kepsninėse – jų dėka kiekvienas gali pasigaminti gardžiausią kepsnį ar sultingą rūkytos lašišos didkepsnį. Žinoma, siūlome neapsiriboti tik kepsniais, nes tikrieji atradimai prasideda gaminant kasdienius patiekalus lauko kepsninėje. Išbandykite plovą, picą ar net keksiukų kepimą lauke. Pažadame – maloniai nustebsite, kad tie patys patiekalai kepti lauke įgauną visai kitą, kur kas geresnį skonį.

Siekiame užtikrinti aukščiausią kokybę savo klientams, todėl parduodame tik geriausių ir puikiai žinomų gamintojų kepsnines. Mums svarbu, kad už prieinamą kainą jūs įsigytumėte visapusiškai gerą produktą: funkcionalų, stilingą bei kompaktišką. Grill kepsninės internetinėje parduotuvėje parduodamos kepsninės, kurių gamintojai apgalvojo kiekvieną smulkmeną: nuo medinių rankenų bei ratukų lengvam transportavimui iki paprasto temperatūros valdymo bei plataus maisto gaminimo būdų pasirinkimo.

Mylime kokybišką maistą ir manome, kad tai yra svarbi puikios popietės su šeima ar draugais dalis. Mes tikime, kad lauko kepsninių misija yra kur kas didesnė nei tiesiog padėti pasigaminti patiekalą. Lauko kepsninės suteikia galimybę mėgautis visu procesu: paprastu maisto gaminimu, gardžiais kvapais, grynu oru bei puikia kompanija, nes gaminant maistą jums neteks nuolat prižiūrėti kelių puodų. Be to, kiekvienas kada nors gaminęs maistą lauko kepsninėje žino, kaip malonu yra gauti šeimos ar svečių komplimentus dėl gardaus maisto. Su lauko kepsninėmis lengva jaustis tikru maisto ekspertu.

Visa tai yra priežastys, kodėl esame sužavėti kokybiškų lauko kepsninių ir norime šiuo džiaugsmu pasidalinti su jumis. Mes žinome, ko reikia geriausiai gaminimo lauke patirčiai, todėl kad ir kurią kepsninę pasirinksite, užtikriname – liksite patenkinti.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, patvirtinimas bus išsiųstas Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Taip, visa produkcija yra kokybiška ir originali. Suteikiame garantija.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje (Galimas pristatymas ir į kitas šalis). Pristatymo Lietuvoje yra nemokamas. Prekės pristatomos per 1-5 darbo dienas (dažniausiai pristatoma per 1-3 d.d.). Jei prekės sandelyje nėra, pristatymo laikas yra iki 7 darbo dienų.

Mūsų internetinėje parduotuvėje nėra tiesioginės galimybės įsigyti prekių lizingo būdu, tačiau perkant per Paysera, galėsite pasirinkti norima apmokėjimo būda, tarp kurių rasite „Mokilizingas“ bei „General Financing“ pirkimo išsimokėtinai paslaugas.

Taip, visoms prekėms taikoma gamintojo garantija.