Rodyti filtrus

Weber Rūkykla Mountain Cooker Smoker Ø 37 cm

 429,00

Weber Rūkykla Mountain Cooker Smoker Ø 37 cm – puikus pasirinkimas gaminant 3-5 asmenims. Šios rūkyklos yra profesionalių technologų ir dizainerių kūrinys, kuris leis jums pagaminti tikrus kulinarijos šedevrus tiesiog savo namų kieme.

Šios Weber rūkyklos komplektacijoje yra uždangalas, vandens indas, termometras, kepimo bei kuro grotelės.

Anglinis grilis Weber Master-Touch E-5755 su GBS sistema, Ø 57 cm

 449,00

Anglinis grilis Weber Master-Touch E-5755 su GBS sistema, Ø 57 cm – Puikiai tinka bet kuriam kepsninių entuziastui, mėgstančiam pramogauti. Didelis maisto gaminimo plotas leidžia iškepti pagrindinius pаtiekalus ir garnyrus vienu metu.

Weber Rūkykla Mountain Cooker Smoker Ø 47 cm

 459,00

Weber Rūkykla Mountain Cooker Smoker Ø 47 cm – puikus pasirinkimas gaminant 4-6 asmenims. Šios rūkyklos yra profesionalių technologų ir dizainerių kūrinys, kuris leis jums pagaminti tikrus kulinarijos šedevrus tiesiog savo namų kieme.

Šios Weber rūkyklos komplektacijoje yra uždangalas, vandens indas, termometras, kepimo bei kuro grotelės.

BergHOFF Keraminė lauko kepsninė Ø 33 cm – grilis

 499,00

Stilinga ir funkcijų gausa stebinanti BergHOFF keramikinė kepsninė, 33cm – puikus pasirinkimas 3-4 asmenų šeimai. Šios kepsninės yra profesionalių technologų ir dizainerių kūrinys, kuris leis jums pagaminti tikrus kulinarijos šedevrus tiesiog savo namų kieme. Ir tam nereikia didelių pastangų! Nustatykite norimą temperatūrą ir palikite visą darbą kepsninei, o jums beliks mėgautis naujais skoniais.

Weber Rūkykla Mountain Cooker Smoker Ø 57 cm

 579,00

Weber Rūkykla Mountain Cooker Smoker Ø 57 cm – puikus pasirinkimas gaminant 6-8 asmenims. Šios rūkyklos yra profesionalių technologų ir dizainerių kūrinys, kuris leis jums pagaminti tikrus kulinarijos šedevrus tiesiog savo namų kieme.

Šios Weber rūkyklos komplektacijoje yra uždangalas, vandens indas, termometras, kepimo bei kuro grotelės.

BergHOFF Keraminė lauko kepsninė – pilka Ø 58 cm

(1 pirkėjo atsiliepimas)
 899,00

BergHOFF Keraminė lauko kepsninė pilkos spalvos Ø 58 cm – puikus pasirinkimas gaminant 6-8 asmenims. Stilinga ir funkcijų gausa stebinanti BergHOFF keramikinė kepsninė leis jums pagaminti tikrus kulinarijos šedevrus tiesiog savo namų kieme. Nustatykite norimą temperatūrą ir palikite visą darbą kepsninei, o jums beliks mėgautis naujais skoniais.

Lauko kepsninė Big Green Egg MiniMax Ø 33 cm

 1.199,00

Stilinga ir funkcijų gausa stebinanti Big Green Egg keraminė kamado lauko kepsninė. Kompaktiškas bet galingas kepsninės modelis. Puikus pasirinkimas gaminant 4-6 asmenims. Šios kepsninės yra profesionalių technologų ir dizainerių kūrinys, kuris leis jums pagaminti tikrus kulinarijos šedevrus tiesiog savo namų kieme. Ir tam nereikia didelių pastangų! Nustatykite norimą temperatūrą ir palikite visą darbą kepsninei, o jums beliks mėgautis naujais skoniais.

Lauko kepsninė Big Green Egg Medium Ø 38 cm

(2 pirkėjų atsiliepimai)
 1.469,00

Stilinga ir funkcijų gausa stebinanti Big Green Egg keraminė kamado lauko kepsninė. Kompaktiškas bet galingas kepsninės modelis. Puikus pasirinkimas gaminant 6-8 asmenims. Šios kepsninės yra profesionalių technologų ir dizainerių kūrinys, kuris leis jums pagaminti tikrus kulinarijos šedevrus tiesiog savo namų kieme. Ir tam nereikia didelių pastangų! Nustatykite norimą temperatūrą ir palikite visą darbą kepsninei, o jums beliks mėgautis naujais skoniais.

Lauko kepsninė Big Green Egg Large Ø 46 cm

 1.899,00

Stilinga ir funkcijų gausa stebinanti Big Green Egg Large keraminė lauko kepsninė. Populiari ir galinga kamado kepsninė leis gaminti net 8 asmenims vienu metu. Šios kepsninės yra profesionalių technologų ir dizainerių kūrinys, kuris leis jums pagaminti tikrus kulinarijos šedevrus tiesiog savo namų kieme. Ir tam nereikia didelių pastangų! Nustatykite norimą temperatūrą ir palikite visą darbą kepsninei, o jums beliks mėgautis naujais skoniais.

Reikalinga pagalba renkantis tinkamiausią kepsninę?

Skambinkite +370 609 77023 arba rašykite el. paštu info@grillkepsnines.lt

Aukštos kokybės ir profesionalių standartų lauko kepsninės. Mes tikime, kad kokybiška lauko kepsninė gali stipriai prisidėti prie nuostabaus vakaro jūsų kieme. Žinome, ko reikia, kad sukurtumėte puikiausius skonius. Todėl prekiaujame tik geriausių gamintojų lauko kepsninėmis, kurių dėka kiekvienas gali prilygti praštamniausio restorano šefui.

Siekiame, kad kiekvienas mūsų internetinės parduotuvės lankytojas rastų sau tinkamiausią lauko kepsninę. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš įvairaus dydžio kepsninių, kurias atitinkamai galėsite pritaikyti šeimos pietums ar didesniam svečių būriui. Besidomintiems ne tik funkcionalumu, turime gerų žinių! Mūsų siūlomos lauko kepsninės yra ne tik stilingo dizaino, bet ir keletos spalvų. Klientams siūlome rinktis iš sodriai žalios alyvuogių spalvos, žaismingos oranžinės ir, žinoma, mėgstantiems klasiką, standartinės pilkos spalvos. Spalvų pasirinkimas leidžia jums ne tik turėti puikų maisto gaminimo pagalbininką kieme, bet ir prie jūsų eksterjero priderintą stilingą detalę.

Turbūt kiekvienas išbandęs maisto gaminimą lauko kepsninėje, nebenori grįžti prie įprastos šašlykinės. Turime tikslą, kad šį malonumą ir atsiveriančius naujus skonius atrastų kuo daugiau žmonių, todėl užtikriname savo klientams palankią lauko kepsninių kainą. Mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai rasite nuolaidų, kurios jums suteiks šansą įsigyti kokybišką lauko kepsninę už geriausią kainą. Nelaukite ir atidarykite grilinimo sezoną jau dabar!

Jei nusprendėte, kad ir jums atėjo laikas pakelti savo mitybos įpročius į kitą lygį, sveikiname ir kviečiame įsigyti išsvajotą lauko kepsninę. Pateikti užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje itin paprasta, o mokėjimų atlikimas yra saugus. Taigi, vos kelių mygtukų paspaudimu visiems laikams pakeisite lauke kepamo maisto kokybę. Kad norų išsipildymas būtų dar greitesnis, užtikriname greitą prekių pristatymą. Lauko kepsnines pristatome visoje Lietuvoje vos per 1-5 darbo dienas. Mūsų tikslas ne tik parduoti prekę, bet ir užtikrinti puikią patirtį naudojantis kepsninėmis, todėl joms suteikiame metų garantiją ir maloniai atsakome į iškilusius klausimus po įsigijimo.

Grillkepsnines.lt internetinė parduotuvė gimė iš didelės aistros kepimui lauke bei meilės gardžiam maistui.