Rodyti filtrus

Lauko kepsninė Big Green Egg MiniMax Ø 33 cm

 1.199,00

Stilinga ir funkcijų gausa stebinanti Big Green Egg keraminė kamado lauko kepsninė. Kompaktiškas bet galingas kepsninės modelis. Puikus pasirinkimas gaminant 4-6 asmenims. Šios kepsninės yra profesionalių technologų ir dizainerių kūrinys, kuris leis jums pagaminti tikrus kulinarijos šedevrus tiesiog savo namų kieme. Ir tam nereikia didelių pastangų! Nustatykite norimą temperatūrą ir palikite visą darbą kepsninei, o jums beliks mėgautis naujais skoniais.

Lauko kepsninė Big Green Egg Medium Ø 38 cm

(2 pirkėjų atsiliepimai)
 1.469,00

Stilinga ir funkcijų gausa stebinanti Big Green Egg keraminė kamado lauko kepsninė. Kompaktiškas bet galingas kepsninės modelis. Puikus pasirinkimas gaminant 6-8 asmenims. Šios kepsninės yra profesionalių technologų ir dizainerių kūrinys, kuris leis jums pagaminti tikrus kulinarijos šedevrus tiesiog savo namų kieme. Ir tam nereikia didelių pastangų! Nustatykite norimą temperatūrą ir palikite visą darbą kepsninei, o jums beliks mėgautis naujais skoniais.

Lauko kepsninė Big Green Egg Large Ø 46 cm

 1.899,00

Stilinga ir funkcijų gausa stebinanti Big Green Egg Large keraminė lauko kepsninė. Populiari ir galinga kamado kepsninė leis gaminti net 8 asmenims vienu metu. Šios kepsninės yra profesionalių technologų ir dizainerių kūrinys, kuris leis jums pagaminti tikrus kulinarijos šedevrus tiesiog savo namų kieme. Ir tam nereikia didelių pastangų! Nustatykite norimą temperatūrą ir palikite visą darbą kepsninei, o jums beliks mėgautis naujais skoniais.

Reikalinga pagalba renkantis tinkamiausią kepsninę?

Skambinkite +370 609 77023 arba rašykite el. paštu info@grillkepsnines.lt