Pristatymas

Prekė yra siųnčiama iš karto, kai tik yra gaunamas apmokėtas užsakymas. Pristatymo laikas nuo 1 iki 3 darbo dienų nuo užsakymo gavimo dienos. Siunčiame per LP Express, DPD arba Venipak pristatymo tarnybas. Grill kepsninių pristatymas yra nemokamas.

Prekių grąžinimas ir garantija

Prekes su užslėptais gamybos ir medžiagų defektais, išaiškėjusiais per 12 mėnesių nuo pardavimo dienos keičia Grillkepsninės.lt prekybos tinklas info@grillkepsnines.lt

Norint grąžinti prekę turėtų būti išlaikyta pagrindinė sąlyga – nepažeista prekės pakuotė ir nesugadinta (nebandyta) pati prekė. Jei ši sąlyga yra įvykdyta, tuomet turėtumėte parašyti laisvos formos prašymą grąžinti prekę, nurodant sąskaitos – faktūros numerį, prekės pavadinimą ir kainą, sąskaitos numerį, kur turėtų būti grąžinti pinigai. Šį prašymą turite atsiųsti el.paštu info@grillkepsnines.lt. Kai gausime prekę, per 3 d.d. grąžinsime pinigus į Jūsų nurodytą sąskaitą.

Jei prekės pakuotė pažeista arba prekė vizualiai matomai buvo panaudota pinigai nebus grąžinami.

Garantija netaikoma:

  • Defektams, atsiradusiems dėl neteisingo grill kepsninių naudojimo.
  • Mechaninėms deformacijoms, atsiradusioms dėl netinkamo naudojimo.
  • Defektams, kurie neturi įtakos kepsninių funkcionalumui.
  • Naudojant valymo priemones, kurios gali pakenkti paviršiui.
  • Įbrėžimams, atsiradusiems naudojant grill kepsnines.
  • Prekėms, kurios yra antisanitarinės išvaizdos, nehigieniškos (t.y. riebaluotos, prisvilusios, su maisto likučiais ir pan.).

Taip pat siūlome susipažinti su dažniausiai užduodamais klientų klausimais